Παιδεία Ομογενών - Diaspora Αρχική σελίδα Παιδεία Ομογενών - Diaspora
Ε.ΔΙΑ.Μ.ΜΕ - Πανεπιστήμιο Κρήτης
 
 Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ - Ομάδα εκπαιδευτικών 2008
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Παιδεία Ομογενών - Diaspora Αρχική σελίδα -> Διάφορα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kyriaki
Site Admin


Συμμετάσχουν: 08 Μάϊ 07
Δημοσιεύσεις: 47

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 7:00 am    Θέμα δημοσίευσης: ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ - Ομάδα εκπαιδευτικών 2008 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα θέλαμε να μάθουμε ποιες ήταν οι εντυπώσεις σας από το Ρέθυμνο, την πόλη που σας φιλοξένησε για τρεις εβδομάδες..... Smile

Για παράδειγμα: Πού πήγατε, ποια φαγητά σας εντυπωσίασαν, τι αγοράσατε από την πόλη, πώς σας φάνηκαν οι κάτοικοι, τα μαγαζιά της, οι δρόμοι της, και όλα αυτά που συνθέτουν την εικόνα της πόλης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sokratis



Συμμετάσχουν: 03 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 8:37 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Loipon

Exw erthei prwti fora alla sigoura tha ksanarthw.Stis ekdromes pou eixame kata tin diarkeia tou seminariou eidame to İrakleio kai ta Xania alla kata tin gnwmi mou den exoun kamia sxesi me to Rethymno..To Rethymno einai kai touristiko kai romantiko.Exei poly wraia magazia kai tavernoules.İ atmosfaira pou yparxei se ksekoyrazei..Panda synandas enan gnwsto sta dromakia toy Rethymnou Very Happy

Aftes einai oi prwtes endypwseis moy gia tin wra..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ναταλία Ποπουλίδη



Συμμετάσχουν: 18 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 5
Τόπος: Καζαχστάν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 8:52 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ξανάρθει στο Ρέθυμνο, αλλά δεν λυπάμαι καθόλου. Θα'θελα να 'ρθώ και του χρόνου. Η μεγαλύτερη εντύπωσή μου από το Ρέθυμνο είναι παραστάσεις στη Φορτέζζα. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sophia



Συμμετάσχουν: 18 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 8:53 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very Happy Very Happy Rethimno was beautiful it is an experience that i will cherish i made a lot of friends from around the world Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Μαριαννα



Συμμετάσχουν: 03 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Hollywood, FL, USA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 8:56 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H Krhth genika einai panemorfh kai h anthroph poly kalh...omos h Thessaloniki exei kalitero souvlaki Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Irene Meitanis



Συμμετάσχουν: 18 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Toronto, Canada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 8:57 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Perasame poly wraia, euharistoume gia ola!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Αλεξα



Συμμετάσχουν: 18 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Bosnia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 9:01 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολα πολυ ωραια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ασημίνα



Συμμετάσχουν: 03 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: New York, USA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 9:05 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η κρήτη είναι ωραία τσι οι άνθρωποι καλοί Smile

Ασημίνα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Αγγελική



Συμμετάσχουν: 03 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Bielefeld-Germany

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 9:06 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περάσαμε υπέροχα στην Κρήτη. Ήταν μια θαυμάσια εμπειρία. Οι καθηγητές μας ενημέρωσαν για σημαντικά θέματα και τους ευχαριστούμε. Όλο το πρόγραμμα ήταν πολύ ενδιαφέρον
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
despoina



Συμμετάσχουν: 03 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: ITALIA-PADOVA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 9:08 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περάσα υπέροχα, ήταν μια εμπειρία αυτές οι τρεις βδομάδες που θα έχω στην καρδιά μου για όλη μου τη ζωή. Τα στενά δρομάκια του Ρεθύμνου, η μυρωδιά της θάλασσας, η ζεστασιά των κρητικών είναι κάτι που δύσκολα ξεχνιέται. Αντάλλαξα απόψεις, γνώρισα ανθρώπους απ'ολο τον κόσμο με τα ίδια προβλήματα και τις ίδιες εμπειρίες δουλειάς.
Εσείς του ΕΔΙΑΜΜΕ ήσασταν καταπληκτικοί ευχαριστώ για όλα, ύπεροχη δουλειά η δική σας, καλή δύναμη να συνεχίσετε.
νά'στε καλά
Δέσποινα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ekosmidis



Συμμετάσχουν: 03 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: BOSTO

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 9:09 am    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ - Ομάδα εκπαιδευτικών 2 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kyriaki έγραψε:
Θα θέλαμε να μάθουμε ποιες ήταν οι εντυπώσεις σας από το Ρέθυμνο, την πόλη που σας φιλοξένησε για τρεις εβδομάδες..... Smile

Για παράδειγμα: Πού πήγατε, ποια φαγητά σας εντυπωσίασαν, τι αγοράσατε από την πόλη, πώς σας φάνηκαν οι κάτοικοι, τα μαγαζιά της, οι δρόμοι της, και όλα αυτά που συνθέτουν την εικόνα της πόλης.



Το Ρεθυμνο ειναι μια πολυ ωραια πολη και θα ειθελα να ξαναλθω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
anastasiakurnavu



Συμμετάσχουν: 18 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 9:34 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ΚΡΗΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kiki



Συμμετάσχουν: 18 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 9:37 am    Θέμα δημοσίευσης: ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ - Ομάδα εκπαιδευτικών 2008 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέρασα θαυμάσια!!!!Θα ήθελα αν μου δοθεί μια άλλη ευκαιρία συμμετοχής σε αντίστοιχο σεμινάριο, να ξαναεπισκεφτώ την όμορφη Κρήτη!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Georgia Epaminonda



Συμμετάσχουν: 18 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 9:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιτελους εγινε η συνδεση μου. Με μεγαλη χαρα θα επικοινωνω μαζι σας.
Το ρεθυμνο ειναι πανεμορφο. Ο κοσμος του φιλοξενος και ευγενικος.Τα
μαγαζια πολυ πιο φθεινα απο την Κυπρο, εκανα ολα τα ψωνια μου εδω.
Ετσι θα μπορεσω να ξεκουραστω και να σπαταλησω τις επομενες δεκα μερες με τους γονεις μου στην Κυπρο.Το ταξιδι αυτο μου εδωσε δυναμη,και γνωσεις να συνεχισω να δουλευω με ζηλο, για την προοδο του
σχολειου μας.Αυτο το οφειλουμε σε ολους εσας και τις προσπαθειες σας
να μενετε δεμενοι με μας.Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
maria fontas



Συμμετάσχουν: 03 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Trinity Florida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 9:44 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστούμε για την φιλοξενία σας ήταν πολύ ωραία, έστω, και με τα μικροπροβλήματα που είχα να αντιμετωπίσω.

Όσο για πια φαγητά μου άρεσαν...........
Ασφαλώς, τα σαλιγκάρια, και οι αχινοί.

Όσο για τα μέροι που επισκεύθηκα......
Επισκεύθηκα με την παρέα μου, τα Σφακιά, τον Άγιο Νικόλα, το Μαράθι και ασφαλώς το Βραχάσι.

Ήταν υπέροχα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Παιδεία Ομογενών - Diaspora Αρχική σελίδα -> Διάφορα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Hellenic (Greek) by Alex Xenias